محل نصب ردیاب خودرو

09122648850 026-34467789

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1397/09/15 - 09:40 كد :3
محل نصب ردیاب خودرو
به لطف ردیاب جی پی اس خودرو هزاران خودرو سرقت رفته پیدا می شوند و ردیاب های سخت افزاری ویژه خودرو این امکان را به شما می دهند تا بدون نگرانی درباره اتمام شارژ باتری بتوانید موقعیت مکانی خودروی خود را پیدا کنید.

بهترین محل نصب ردیاب خودرو

در صورتی که قصد نصب ردیاب خودرو خریداری شده را دارید نکاتی در رابطه با محل نصب وجود دارد که کارایی دستگاه ردیاب را بیشتر می کند. منظور از افزایش کارایی ردیاب، افزایش قدرت سیگنال دهی و مکانی مناسب است که در برابر شرایط محیطی مختلف آسیبی به دستگاه ردیاب نرسد.

داخل داشبورد خودرو

داشبورد خودرو یکی از مکان هایی است که به دلیل سادگی در برقراری اتصال بین برق خودرو و ردیاب گزینه پیشنهادی برق کاران می باشد. البته که ممکن است در این صورت از نظر ظاهری آنچنان دلخواه رانندگان نباشد؛ به ویژه در حالتی که بخواهید دستگاه ردیاب در خودرو شما پنهان باشد.

زیر سپر خودرو

محل های مختلفی برای انواع مدل خودرو پیشنهاد می شود و گزینه دیگر زیر سپر خودرو است باز هم تاکید می کنیم که بستگی به مدل و شکل ظاهری و نوع ساخت بدنه آن دارد در صورتی که یک برق کار خودرو تشخیص بدهد که امکان نصب در داخل سپر خودرو وجود دارد این گزینه نیز مکان مناسبی برای نصب است.
 

تصاویری از محل های مختلف نصب ردیاب

 
 
و اما بهترین محل نصب ردیاب خودرو معمولا در داخل در خودرو هاست. در صورتی که ردیاب خودرو خریداری شده را در داخل یکی از درهای خودرو نصب کنید بهترین پوشش و سیگنال دهی را خواهید داشت. در این صورت پیشنهاد می کنیم این کار را به یک سرویس کار متخصص بسپارید.
 
نصب gps  خودرو