نصب gps ماشین | جی پی اس بر روی خودرو | فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

09122648850 026-34467789

نصب gps روی ماشین

انواع ردیاب و GPS

ردیاب یا gps که به آن مکان یاب نیز میگویند، موقعیت مورد نظر را بررسی و مسیر مناسب را پیدا میکند. این مسیر یابی از طریق ماهواره هایی که دور زمین میچرخند انجام میشود. و این ماهواره ها به وسیله ایستگاه هایی با زمین در تماس می باشند. ردیاب ها دو نوع می باشند ۱٫ ردیاب شخصی ۲٫ ردیاب خودرو که در اینجا ما به ردیاب خودرو می پردازیم.
 

ردیاب خودرو

یکی از آپشن های مورد نیاز خودرو که نام آن را امروزه زیاد می شنویم ردیاب خودرو است. ردیاب خودرو یک وسیله کوچک سیم کارت خور است. که معمولا در حد و اندازه یک گوشی موبایل است که آن را میتوان داخل سقف، داشبورد و داخل خودرو نصب کرد.
این قطعه کوچک با نصب برای روی خودرو شما چه کارها که انجام نمی دهد. این دستگاه کوچک که بر روی اتومبیل و خودرو نصب می شود. می تواند گزارش کاملی از خودر به شما ارائه دهد.
 
ردیاب خودرو پس از نصب بر روی خودرو در هر لحظه موقعیت جغرافیایی که همان طول و عرض جغرافیایی است را از طریق ماهواره جی پی اس دریافت می کند. و از طریق پیامک به صاحب خودرو ارسال می کند. همچنین از طریق اینترنت سیم کارت نیز همین موقعیت را بر روی سایت ردیابی مخابره می کند. که با استفاده از آن صاحب خودرو می تواند در هر کجا دنیا و بدون هیچ گونه محدودیتی فاصله خودروی خود را به صورت انلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده کند. و اینکه این ردیاب با هر گونه ضربه زدن به ماشین و باز شدن درب خودرو با ارسال پیامک به صاحب خودرو اطلاع می دهد. اگر می خواهید بدونید خودرو شما کجاست فقط کافیست این سیستم را در خودرو خود نصب کنید .
 

نصب ردیاب خودرو :

نصب ردیاب خودرو بسیار ساده است . ردیاب به شما این امکان را میدهد که از مکان خودرو یا وسیله دیگری در هر زمانی مطلع شوید به طور مثال اگر برای فرزند دلبند خود ماشین خریده اید می توانید با نصب ردیاب خودرو از راه دور فرزند خود را کنترل کنید اینکه با ماشین به کجاها تردد می کند و در هر ساعتی از شبانه روز متوجه شوید ماشین کجاست.
 

مزایای ردیاب خودرو:

۱- از مهمترین مزیت ردیاب خودرو این است که جلوی سرقت خودروی شما را می گیرد. بدین صورت که با نصب این ردیاب چناچه ماشین شما به سرقت رفت می توانید به راحتی متوجه بشوید که الان در چه مکانی قرار دارد.
 
۲- دستگاههای ردیاب خودرو این امکان را دارند که در هر کجایی قرار بگیرند. می تواند گزارشات بسیار دقیقی را برای صاحب خودرو ارسال کنند.
 
۳- شما می توانید با ارسال یک پیامک از راه دور ماشین را متوقف و خاموش کنید و آن را از ادامه حرکت بازدارید.
 

مزایای ثانوی ردیاب :

۴ -با استفاده از ردیاب خودرو این قطعه کوچک می تواند سرعت ماشین و یا میزان سوخت مصرفی را هم از طریق پیامک دریافت کنید.
 
۵- با استفاده از سیستم ردیاب خودرو شما می توانید ماشین هایی را که در اختیار مدیران و کارمندان خصوصی و دولتی خود قرار می دهید را نیز کنترل کنید. با این کار شما می توانید میزان رسیدگی کارمندان بر امور محوله را نیز بررسی کنید .
 
۶- با نصب ردیاب خودرو شما می توانید  طول مسیر را که در حال پیمودن آن هستید از ترافیک جاده ای ،پمب بنزین ها و ایستگاههای بازرسی مطلع شوید. سفری راحت و بی دردسر را تجربه کنید و سفر خود را مدیریت کنید.
 
نکته:
که هنگام سرقت خودرو باید بدان توجه این است که با نصب این سیستم بر روی خودرو، شما می توانید با ارسال یک پیامک یا اس ام اس درب های خودرو را قفل و ماشین را متوقف کنید. به شکلی که به هیچ وجه روشن نشود و بعد به پلیس زنگ بزنید. که در حال حاضر جی پی اس خودرو امن ترین سیستم امنیتی برای خودرو به شما می رود. که امکانات و دسترسی های سریعی را به صاحب خودرو می دهد. پس شما نیز می نتوانید با نصب این سیستم بر خودرو ایمن ماشین خود را پارک کنید.
 

چگونگی نصب ردیاب خودرو :

سیم کشی و نصب ردیاب خودرو بسیار ساده است. نحوه اتصال سیم های برقی ردیاب خودرو این است که ابتدا سیم قرمز رنگ و مشکی برق مستقیم و بدنه می باشند. و ولتاژ دستگاه از ۹ الی ۳۶ وات می باشد.
 
سیم سبز رنگ به ای سی سی یا همون سوئیچ خودرو وصل می شود. و سیم بنفش در صورت نیاز مالک خودرو به سیم بنزین پشت سر آمپر وصل می شود. سیم آبی و مشکی کوتاه به قرمز و مشکی دکمه اعلان خطر SoS وصل می شود. سیم سفید دستگاه هم به سفید رله میشود. و سیم زرد رله به قرمز دستگاه در صورت نیاز به رله قطع کن موتور وصل می شود.
 
برای فعال شدن دستگاه باید دو اس ام اس به شماره سیم کارت جی پی اس ارسال شود. برای  این کار کافیست به قسمت تنظیمات بروید. و مدیریت دستگاه را انتخاب و سپس روی تنظیمات دستگاه کلیک کنید. سپس در قسمت ویرایش اس ام اس نامبر و آی پی را انتخاب نمایید.
 

روش های های مختلف ردیابی خودرو:

Offline Traching:
 
در این روش از ردیابی اطلاعات حرکتی وسیله نقلیه که از طریق  جی پی اس دریافت می شود. در یک دستگاه Logger جمع آوری می شود. و در محل توقف وسیله نقلیه و در انتهای سفر می توان اطلاعات جمع آوری شده را به سیستم کامپیوتر منتقل کند. و بر روی نقشه جغرافیایی بازیابی و نمایش داد.(همانطور که از آن نام آن پیداست به صورت آفلاین می باشد. اطلاعات پس از رسیدن به مقصد فعال می شود)
 
Online Traching:
در این روش نیز اطلاعات  حرکتی و از طریق جی پی اس  توسط ردیاب برای مرکز کنترل ارسال می شود. و موقعیت وسیله و اطلاعات حرکتی قابل مشاهده است. (همانطور که از نام آن پیداست اطلاعات حرکتی موقعیت جغرافیایی بصورت آنلاین قابل مشاهده است)
 
Real-Time Traching:
در خرید دستگاههای ردیاب خودرو توجه داشته باشیم. که آنچه که مشخص است پایه و اساس دستگاه های ردیاب خودرو یکی است. و همه این سیستم ها قابلیت ردیابی کردن ماشین را دارند اما در این میان تفاوت هایی بین دستگاه ها وجود دارد که باعث می شود آن را نسبت به نمونه مشابه خود برتر بدانیم. این ردیاب قابلیت نصب بر روی خودروهای سنگین ، ماشین های راه سازی و همچنین موتورسیکلت را دارا می باشد. پس با اطیمنان برانید.


نصب gps  خودرو
ردیاب خودرو کرج

نصب مسیریاب خودرو

قیمت ردیاب خودرو

قیمت جی پی اس روی ماشین

بهترین ردیاب خودرو

نحوه استفاده از جی پی اس خودرو نصب gps روی پراید محل نصب ردیاب خودرو
نصب GPS,نصب جی پی اس روی خودرو,نصب GPS ماشین,جي پي اس خودرویی, ردياب, ردیاب ماهواره ای,gps, فروش ردیاب,ردیاب ماشین,GPS ماشین خارجی  ردیاب ماشین ردیاب خودرو ردیاب آهنربایی