نصب دکمه استارت خودرو | دکمه استارت ماشین کرج و تهران

09122648850 026-34467789

نصب دکمه استارت خودرو


دستگاه کیلس استارتر اتومبیل با داشتن دو عدد ریموت .پس از نصب این دستگاه شما احتیاج به داشتن سوییچ ندارید وبا نزدیک شدن ریموت به فاصله یک متری درب راننده اجازه استارت به اتومبیل را میدهد. امنیت اتومبیل شما با کیلس تضمین مشود.

استارت دکمه ای:

یکی از آپشن های مورد استفاده در خودرو که علاوه بر کارایی باعث افزایش جذابیت خودرو می شود استفاده از سیستم استارت دکمه ای است، که حس خوبی را به راننده القاء می کند. استارت دکمه ای قابلیت نصب بر روی تمامی خودروهای داخلی و خارجی را دارد. اگر خودرویی دارای سیستم استارات دکمه ای باشد از سوئیچ خودرو به شکل سابق آن استفاده نمی شود، و راننده یا کاربر را از سوئیچ بی نیاز می کند. اگر خودرویی مجهز به استارت دکمه ای باشد  به دلیل سهولت و راحتی بیش از حد استارت دکمه ای اگر کسی به صورت دائم با آن سرو کار داشته باشد دیگه سراغ خودرو بدون استارت دکمه ای نخواهد رفت.

موارد استفاده از سیستم استارت دکمه ای:

استفاده از سیستم استارات دکمه ای بدین صورت است، که کلید کی لس را در جیب خود می گذارید و زمانی که به یک متری و نزدیکی ماشین خود برسید. درهای خودرو به طور اتوماتیک باز می شود، و پس از  انکه در خودرو نشستید، با فشار دادن استارت دکمه ای برق ACC وصل می شود و سپس با فشار دادن دوباره دکمه استارت روی حالت ONیا روشن قرار می گیرد. و سپس با فشردن پدال گاز دکمه استارت ماشین روشن می شود. زمانی هم که کار شما با خودرو تمام شد با فشار دادن دکمه استارت ماشین خاموش می شود و با دور شدن از خودرو درهای خودرو نیز قفل می شود. توجه داشته باشید که این سیستم استارت دکمه ای قابلیت استارت از راه دور و نیز خاموش کردن خودرو از راه دور را دارد.

نحوه نصب کلید استارت دکمه ای:

در هنگام خرید توجه داشته باشید که محتویات استارت دکمه ای شامل موارد زیر باشد. یک عد دکمه استارت، وجود سه عدد آنتن، دو عدد ریموت کیلس که جای کلید یدک در هر ریموت تعبیه شده باشد، یک EUC مادر دستگاه و یک عدد کیفت مخصوص نگهداری ریموت.

برای نصب سیستم استارت دکمه ای در خودرو ابتدا یکی از سیم های تحریک را به خروجی دزدگیر وصل می کنید. سپس سیم ACC دزدگیر را به سیم ACC  اتو مبیل وصل می کنید . توجه داشته باشید که به سیم ON وصل نکنید. سپس اگر بعد از قفل و باز کردن اتومبیل توسط دزد گیر استارتر خودرو از حالت رزرو خارج شد  برای اتصال سیم لادری دزدگیر از یک دیود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید کار نصب را راحتر انجام بدهید سیم های استارتر را به سیم های مشابه دزدگیر وصل کنید . در نصب سیم ها دقت داشته باشد تا سیم های شوک سنسور را اشتباه نصب نکنید. برای شوک سنسورهایی که یک تحریک دارد دو سیم سبز و زرد را وصل کنید و دو سیم سفید و بنفش را قطع کنید .


 

خرید استارت دکمه ای در کرج

فروش دکمه استارت ماشین در تهران

 قیمت دکمه استارت خودرو

استارت دکمه ای سمند و انواع ماشین ها خرید دکمه استارت خودرو قیمت دکمه استارت ماشین قیمت استارت دکمه ای خودرو البرز
استارت دکمه ای تیبا دکمه استارت پراید و پزو در عظیمیه - مهرشهر - محمدشهر - فردیس -دکمه استارت شهریار - گوهردشت - خرید اینترنتی دکمه استارت ماشین جهانشهر